MVDr. Zuzana Vilhanová, PhD.

Veterinárny lekár

Promovala som v roku 2015 v Košiciach a už počas mojich študentských rokov som mala vrúcny vzťah ku koňom a ich medicíne. Preto som po ukončení štúdia pokračovala ako doktorand na Klinike koní. Po ukončení doktorandského štúdia v roku 2019 som nastúpila na pozíciu odborného asistenta na klinike koní, pôsobila som ako klinický lekár a pedagóg. Mojou hlavnou doménou bola interná medicína a anestéziológia koní.

Keď som sa pridala do tímu Vetanimal, moje kroky viedli k anestéziológii malých zvierat, k post anestéziologickej a intenzívnej starostlivosti. V tomto smere sa naďalej intenzívne vzdelávam. Na klinike ma preto väčšinou stretnete pobehovať s kalkulačkou, tvrdým blokom  a s mnohými injekčnými striekačkami.

Môžete ma tiež stretnúť na našom referenčnom pracovisku Veterinárne diagnostické centrum v Košiciach, kde sa venujem CT a MRI a zastrešujem tu rovnako anestéziológiu. Vo voľnom čase sa venujem výletom a hlavne mojim dvom americkým kokeršpanielom a ich neustálemu česaniu a úprave srsti :)

Objednajte sa na vyšetrenie ešte dnes