Fyzioterapia a rehabilitácia

Fyzioterapia a rehabilitácia

Na našom pracovisku chceme zabezpečovať plnohodnotnú starostlivosť, preto veľmi úzko spolupracujeme aj s certifikovaným veterinárnym fyzioterapeutom.

Prístup fyzioterapeuta je vhodný nielen pre ortopedických a neurologických pacientov, ktorých rekonvalescencia by bez rehabilitačnej podpory trvala ďaleko dlhšie a predovšetkým je vyššie riziko komplikácii zdravotného stavu.

Okrem týchto pacientov odporúčame fyzioterapiu aj pre starších pacientov, prípadne takých, ktorí majú problém s nadváhou. Samozrejmosťou je aj správna starostlivosť o pracovne a športovo upotrebených pacientov.

Aby to všetko bolo možné zabezpečiť, má náš fyzioterapeut k dispozícii komplexné vybavenie: Laser IV triedy, balančné pomôcky, elektroterapiu a predovšetkým vlastné ruky na diagnostiku a manuálne terapie. Už čoskoro pribudne aj možnosť hydroterapie.

Výhodou je, že náš kolega môže Vášho pacienta ošetriť priamo u nás na klinike, alebo aj v pohodlí Vášho domova, kde sa každý pacient cíti najviac v bezpečí. Naviac diagnostika aj terapie prebiehajú výlučne pozitívnou cestou, tzn. formou hry, odmeňovania pamlskami alebo hračkami. Jednoducho tak, aby si to pacient čo možno najviac užil.

Objednajte sa na vyšetrenie ešte dnes