veterinárna

klinika

Online OBJEDNÁVKA
0911 984 936
Slider 8

  Liečba ochorení

  Klinika Vetanimal sa snaží ponúknuť nadštandardné služby zákazníkom. Vášho domáceho miláčika vyšetríme aj v pohodlí Vášho domova, kde nie je vystavený nadmernému stresu z veterinárneho vyšetrenia. Viete si dohodnúť termín ktorý Vám časovo najviac vyhovuje.

   

  Prevencia ochorení je veľmi dôležitejšou súčasťou veterinárnej medicíny, pretože predchádzanie vzniku ochorení je jednoduchšie aj finančne menej náročné ako liečba už existujúceho ochorenia. Preto by mal každý majiteľ domáceho miláčika dbať o prevenciu.

   

  Okrem prevencie sa zameriavame na liečbu bežných ochorení zvierat, ktoré je možné riešiť pomocou vybavenia mobilnej ambulancie (ochorenia kože, uší, dýchacieho aparátu, problémy s paraanálnymi vačkami, strihanie pazúrov, odstránenie kliešťa,...)

   

  Ak si nie ste istý, či by sa dal problém Vášho domáceho miláčika vyriešiť u Vás doma, zavolajte nám a skonzultujeme to. V prípadoch, kedy vybavenie mobilnej ambulancie nie je postačujúce na riešenie Vášho problému, ošetríme Vám zvieratko na našej ambulancii na ulici Štúrova 14.

   

  Na riešenie akútnych stavov nie je vybavenie mobilnej ambulancie postačujúce, preto je dôležité priniesť zvieratko k nám na  kliniku na ulici Štúrova 14!

  Čipovanie Očkovanie Pasy Facebook